Hodnotiť článok
(0 hlasov)
Zdieľať príspevok:

Ak vás ešte tento rok čaká cesta na dovolenku, poradíme vám, ako si vytvoriť pohodlie v aute počas dlhej cesty na dovolenku. Viaceré slovenské rodiny využívajú tento spôsob prepravy na dovolenku a považujú ho za najbezpečnejší.

Čo musíte nachystať/ kúpiť, aby ste sa cítili počas cesty na dovolenku pohodlne?

Hodnotiť článok
(0 hlasov)
Zdieľať príspevok:

Akonáhle sa začnú objavovať zdravotné komplikácie, väčšina z nás začína panikáriť. Strach z lekárov v nás tkvie už od ranného detstva, kedy nás rodičia doslova tlačili do ambulancie aj kvôli obyčajnému odberu krvi. V súčasnosti máme najväčší strach z lekárov. Niet divu, ceny sú vysoké, dostať sa k nim je ešte ťažšie.

Ak chcete mať čo najmenej problémov so zubami, starajte sa o ne.

Hodnotiť článok
(0 hlasov)
Zdieľať príspevok:

Podnikanie a založenie vlastnej firmy je pre niekoho jediná možnosť, ako si zarobiť peniaze. Niektorí nedokážu pracovať pod niekoho vedením a chcú si riadiť vlastný biznis.

Ak aj vy nechcete pracovať pre niekoho a túžite si založiť vlastný podnik, ponúkame vám pár praktických rád.

Hodnotiť článok
(0 hlasov)
Zdieľať príspevok:

Leto je v plnom prúde a milovníci okrasných a úžitkových záhradiek majú najvhodnejšie obdobie na realizácie rôznych zmien. Ak bývate v rodinnom dome a máte okrasnú a úžitkovú záhradku, nájdite si čas na zdokonalenie záhrady a celkovo exteriéru vášho rodinného domu.

Hodnotiť článok
(0 hlasov)
Zdieľať príspevok:

Vysoké teploty nás v posledných rokoch vedeli prekvapiť aj napriek tomu, že sme vedeli, že klíma sa mení a teploty budú vysoké aj v tomto lete. Aby sme však zvládli existovať v interiéri domácnosti, potrebujeme kvalitné tienenie domácnosti, ktoré nám dokáže regulovať slnečné lúče prenikajúce do interiéru.

Strana 1 z 12