Avatar

On Air

Popoludnie na Rádiu R1

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Zariaďte si byt tak, aby vám zariadenie slúžilo niekoľko desaťročí
Hodnotiť článok
(0 hlasov)
kategória: lifestyle

Zariaďte si byt tak, aby vám zariadenie slúžilo niekoľko desaťročí

autor: Uverejnené december 12, 2018
Zdieľať príspevok:

Hypotéky výrazne zlacneli a záujem o kúpu nehnuteľnosti výrazne vzrástol. Ako to už býva zvykom, tak aj teraz po dlhej dobe lacných hypoték budú rásť úroky a hypotéky sa stanú neatraktívne. Ak ale máte kúpený nový byt a plánujete si ho kompletne nanovo zariadiť, poradíme vám, ako postupovať.

 

 

 

Jednotné podlahy

 

Moderné nehnuteľnosti musia mať nábytok, ktorý k sebe bude ladiť nielen farebne, ale aj štýlom. Snažte sa všetky miestnosti zladiť do jednotného štýlu a odporúčame vám zladiť aj podlahy. Jednotné podlahy vo všetkých miestnostiach položené rovnakým smerom opticky zväčšia danú nehnuteľnosť. Ak ste si vybrali lacnejšie laminátové podlahy, vyberte si rovnaké farebné prevedenie do všetkých miestností a pokladajte ich rovnakým smerom.

 

Inšpirujte sa online návrhmi interiérov bytov

 

Skôr, ako sa pustíte do hľadania nového nábytku, inšpirujte sa online návrhmi interiérov bytov. Viaceré interiérové štúdia zverejňujú na svojich web stránkach tie najlepšie projekty, ktoré zrealizovali. Chcú ukázať zaujímavý dizajn bytu, ktorý vznikol na základe ich interakcie pri zariaďovaní daného bytu.

 

Realizácie projektov na stránke daného interiérového štúdia vás môžu inšpirovať pri hľadaní nového nábytku a ak by ste chceli presne ten istý nábytok ako je na obrázku, môžete osloviť samotné interiérové štúdio. Čerpať nápady na zariadenia interiéru môžete aj na webových portáloch zameraných na bývanie, ale ak si vyberiete weby interiérových štúdií, pri nájdení vhodného nábytku ich môžete osloviť, aby vám tento nábytok vyrobili. Vyhnete sa zdĺhavému hľadaniu konkrétneho nábytku.

 

Kuchyňa na mieru

 

Pri zariaďovaní novej nehnuteľnosti sa najviac zapotíte pri dizajnovaní kuchyne. Kuchyňa je srdce domácnosti. Pripravujú sa v nej chutné jedlá, je spojená s jedálenskou časťou, kde sa stretávajú všetci členovia rodiny a práve preto si zaslúži čo najviac pozornosti.

K zariaďovaniu kuchynského priestoru vám odporúčame prizvať si odborníkov, ktorí vám pomôžu s umiestnením kuchynskej linky, jedálenskej časti a správnym rozvrhnutím spotrebičov. Vyberte si skúsené kuchynské štúdio v Bratislave, ktoré má množstvo pozitívnych referencií a ich návrhy ste si mohli pozrieť aj na ich web stránke.

 

Kuchyňa je vizitkou majiteľa a ak máte špeciálne požiadavky na kuchynské linky, uprednostnite kuchynské linky, ktoré budú vyrobené na mieru do vašej kuchyne a presne podľa vašich požiadaviek. V súčasnosti sú veľmi moderné lesklé biele/čierne kuchynské linky. Trendy sú aj matné sivé kuchynské linky s odkladacími priestormi až po strop.

 
Čítať 282 krát

11 komentáre

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.