Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Kvalitné tienenie domácnosti? Jedine s kvalitnou modernou tieniacou technikou
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Kvalitné tienenie domácnosti? Jedine s kvalitnou modernou tieniacou technikou

autor: Uverejnené august 16, 2019
Zdieľať príspevok:

Vysoké teploty nás v posledných rokoch vedeli prekvapiť aj napriek tomu, že sme vedeli, že klíma sa mení a teploty budú vysoké aj v tomto lete. Aby sme však zvládli existovať v interiéri domácnosti, potrebujeme kvalitné tienenie domácnosti, ktoré nám dokáže regulovať slnečné lúče prenikajúce do interiéru.

Vonkajšie žalúzie

 

Klasické žalúzie a rolety boli kedysi klasikou v tieniacej technike. V súčasnosti však máme na výber viacej tieniacej techniky. Klasické interiérové žalúzie v moderných domácnostiach nahrádza štýlovejšie vonkajšie žalúzie, ktoré dodáva rodinnému domu krajší vzhľad. Samotní predajcovia tvrdia, že vonkajšie žalúzie predstavuje obľúbený, moderný a hlavne efektívny spôsob tienenia a nám neostáva nič iné, len súhlasiť. Vonkajšie žalúzie, ako už z názvu vyplýva, sú umiestnené pred oknami, čím zaisťujú vynikajúcu tepelnú ochranu rodinného domu. Ak máte obavy, ako budete vetrať, keď máte pred oknami tento typ tieniacej techniky, nemusíte mať obavy. Aj napriek prítomnosti vonkajších žalúzií dokážete vyvetrať celú domácnosť. Reguláciu slnečných lúčov vám umožnia naklápajúce sa lamely, ktoré môžete ovládať buď manuálne, alebo motoricky.

 

Látkové rolety

 

Ak sa vám vonkajšie žalúzia príliš nepozdávali, odporúčame látkové rolety. Najväčším pozitívom týchto roliet je možnosť vybrať si z viacerých farebných prevedení a motívov látok. Dokonale zakryjú okenné plochy a zabránia prenikaniu slnečných lúčov do interiéru. Vybrať si môžete z látkových roliet, ktoré majú hriadeľ buď otvorený, alebo skrytý v kazete.

 

Dokonalá ochrana

 

Dokonalé tienenie vám poskytnú jedine modernejšie tieniace techniky. Ak sa neviete rozhodnúť ktoré, uprednostnite vonkajšie žalúzia na rodinné domy a látkové rolety do bytov. Dokonale ochránia nábytok, obloženie schodov, ale aj obrazy zavesené na stenách. Nebudete sa musieť báť, že by vám tieniaca technika a prenikajúce lúče znehodnotili interiérové vybavenie.

Čítať 140 krát

1 komentár

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.