Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Čaká vás ešte letná dovolenka pri mori? Pomôžeme vám zbaliť si len to najnutnejšie
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Čaká vás ešte letná dovolenka pri mori? Pomôžeme vám zbaliť si len to najnutnejšie

autor: Uverejnené august 16, 2019
Zdieľať príspevok:

Čas letných dovoleniek je tu a ak ste ešte neboli pri mori a dovolenka pri mori vás ešte len čaká, určite sa už neviete dočkať, kedy budete stáť na letisku a budete čakať na lietadlo, ktorým poletíte na dovolenku. Najväčším problémom (nielen žien) je ale pobaliť sa na letnú dovolenku k moru. Každý rok robíme tie isté chyby a berieme si príliš veľa oblečenia, kozmetiky, ktorú na dovolenke nevyužijeme.

Ak vás čaká letná dovolenka pri mori, pomôžeme vám zbaliť len to najnutnejšie.

Čo do príručnej batožiny?

 

Ak cestujete charterovým letom, príručná batožina musí spĺňať veľkostné a aj hmotnostné parametre. Do príručnej batožiny nedávajte žiadne oblečenie. V nej by ste mali mať predovšetkým doklady, papiere o zaplatení dovolenky, letenky, peňaženku, mobilný telefón a keď tak, tak aj puzdro s fotoaparátom. Dámam odporúčame predovšetkým priestranné kabelky ideálnej veľkosti, pánom pánske tašky.

 

Spodné prádlo na počet dní

 

Na letnú dovolenku k moru vám odporúčame brávať si spodné prádlo na počet dní. Čo sa týka ponožiek, záleží aké kombinácie oblečenia a obuv si beriete. Páni využijú viacero párov, nakoľko po večeroch budú ich vernými spoločníkmi pánske tenisky. Dámy skôr vynosia dámske sandále, šľapky, mokasíny, kde sú im ponožky úplne zbytočné. Jeden- dva páry si však vezmite.

Čo sa týka plavok, dámy by si mali vziať aspoň tri páry dvojdielnych dámskych plaviek. Pánom stačia dva páry pánskych plaviek.

 

A čo oblečenie?

 

Aby ste si nezobrali celý šatník, odporúčame vám vytvoriť si kombinácie oblečenia, ktoré budete môcť kombinovať. Stačia vám tri- štyri topy, dvoje kraťasy, dvoje sukne a aspoň jedny šaty a nič viac vám nebude chýbať. S neutrálnymi kraťasmi a sukňami skombinujete všetky topy a na špeciálne príležitosti si môžete obliekať šaty. Nezabúdajte, že je zbytočné si brať veľa oblečenia, keď ho reálne nevyužijete. Vôbec nezáleží na tom, či máte rezervovanú dovolenku v Bulharsku, alebo idete na dovolenku do Egypta.

 

Užite si záver leta a zbaľte si na dovolenku len to, čo naozaj využijete.

Čítať 116 krát

1 komentár

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.