Vytlačiť túto stránku
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Zaujímavé kombinácie dámskeho letného oblečenia, ktoré si zaručene obľúbite

autor: Uverejnené jún 17, 2019
Zdieľať príspevok:

Aj keď máj bol na naše pomery za posledné roky extrémne chladný, jún sa začal vysokými teplotami. Veď jún je prvý letný mesiac a málokto z nás by čakal, žeby v tomto mesiaci nepadli „tridsiatky“. Ak už pomaly vyťahujete letné oblečenie, poradíme vám pár zaujímavých kombinácií letného oblečenia.

Dlhé chladivé letné šaty a „gladiátorky“

 

V letných sparných dňoch oceníte príjemné materiály a z tohto dôvodu vám predstavujme prvú zaujímavú kombináciu dámskeho oblečenia. V letných dňoch oceníte chladivé dlhé šaty z kvalitnej bavlny alebo príjemného modalu. Odporúčame jednofarebné dlhé šaty, ktoré keď skombinujete s hnedými gladiátorkami, vytvoríte perfektný outfit na stretnutie s kamarátkami, ale aj do práce. K hnedým gladiátorkám sa vám budú hodiť drevené náramky, náhrdelníky a háčkované/drôtené náušnice.

 

Ak sa vám zdajú neutrálne jednofarebné dlhé šaty nudné, môžete si ich ozvláštniť jednoduchými dámskymi opaskami.

 

Tričká s potlačou a džínsové kraťasy

 

Ak preferujete ležérny štýl a šaty príliš neobľubujete, vašou najobľúbenejšou letnou kombináciou oblečenia bude kombinácia kvalitných tričiek s potlačou a džínsových kraťasov. Vyberajte si zaujímavé potlače, ideálne s letnou alebo vtipnou tematikou. Budú príjemným osviežením letných dámskych outfitov a čo je výhoda, nebudete potrebovať žiadne náhrdelníky.

K tomuto outfitu vám odporúčame obúvať tenisky na platforme, alebo látkové členkové tenisky s kvalitnou podrážkou.

 

Kulotky a tielko na zaväzovanie

 

Okrem dvoch predchádzajúcich outfitov vám odporúčame nosenie štýlových kulotiek a tielok na zaväzovanie. Jedná sa o typický jednoduchý, ale zato veľmi pohodlný outfit. Kulotky sú voľné nohavice v trojštvrťovej dĺžke, ktoré sú posledné roky veľmi obľúbeným kúskom módnych blogeriek a známych celebrít. Ak sa chcete cítiť príjemne v letných horúčavách a zároveň byť šik, odporúčame vám kombináciu kvalitných kulotiek z bavlny, ľanu alebo príjemného modalu s tenkým jednofarebným tielkom na zaväzovanie. V prípade potreby (chladnejšieho počasia) môžete tielká nahradiť za pohodlné dámske tričká.

 

Dúfame, že sa vám tieto kombinácie zapáčili a užijete si dva mesiace krásneho slnečného počasia naplno.

Čítať 156 krát

1 komentár