Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Začínate podnikať? Čo môže rozhodnúť o vašom úspechu?
Hodnotiť článok
(0 hlasov)
kategória: lifestyle

Začínate podnikať? Čo môže rozhodnúť o vašom úspechu?

autor: Uverejnené jún 17, 2019
Zdieľať príspevok:

Ak vás predchádzajúce zamestnanie nenapĺňa, ešte vždy je tu možnosť vyskúšať si podnikanie. Založenie firmy však viacerých nádejných podnikateľov odrádza. Byrokracia a komplikovaný proces zakladania spoločnosti býva hlavnou príčinou.

 

Ak sa aj napriek všetkému rozhodnete podnikať, viete, čo môže rozhodnúť o vašom úspechu?

Výber prepravy tovaru

 

Prioritou každého podnikateľa je zaujať a predbehnúť najväčšiu konkurenciu. Ak začínate podnikať, zamerajte sa predovšetkým na výber spôsobu prepravy tovaru. Rýchlosť, spoľahlivosť a dobrá komunikácia – práve toto by ste mali zohľadňovať u firmy, ktorá vám má zabezpečiť bezpečnú prepravu tovaru.

 

Letecká preprava – najvyužívanejší spôsob prepravy

 

Ak plánujete vyrábať produkty s krátkodobou trvanlivosťou, je dobré, keď si vyberiete spoľahlivú leteckú prepravu. Patrí k najvyužívanejším a najbezpečnejším spôsobom prepravy a viaceré firmy si ju vyberajú už vo svojich začiatkoch. Výhodou je aj to, že sprístupňuje vzdialené trhy. Ak sa preto rozhodnete expandovať mimo starý kontinent, práve letecká preprava vám to umožní.

 

Komunikácia so zákazníkmi

 

O vašom úspechu rozhodujete aj spôsob komunikácie so zákazníkmi. Zákazníci sú tí, ktorí vám produkujú zisk, preto investujte do kvalitného zákazníckeho servisu. Dobrá komunikácia so zákazníkmi vám pomôže klientov získať na svoju stranu. Zákazník potrebuje vedieť, že máte o neho záujem, že vám záleží na jeho spokojnosti.

 

Bezpečné pracovisko

 

O vašom úspechu rozhoduje aj to, aké pracovné podmienky vytvoríte svojim zamestnancov. Okrem školenia BOZP myslite na výber kvalitných strojov, ochranných pracovných pomôcok, zabezpečenie pitného režimu a stravovania. Šetriť na vybavení firmy a na bezpečnosti zamestnancov sa vám nemusí vyplatiť.

 

Ak chcete byť úspešný, vyberajte si čo najspoľahlivejší spôsob prepravy tovaru a nezabudnite na kvalitné a bezpečné vybavenie firmy.

Čítať 193 krát

1 komentár

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.