Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Tieto dôležité veci by vám nemali chýbať vo vašej kuchyni
Hodnotiť článok
(0 hlasov)
kategória: lifestyle

Tieto dôležité veci by vám nemali chýbať vo vašej kuchyni

autor: Uverejnené jún 17, 2019
Zdieľať príspevok:

Napriek tomu, že mnohé rodiny sa stravujú mimo domova, kuchyňa je miesto, kde sa stretnú so všetkými rodinnými príslušníkmi a vychutnajú si domáce maškrty, ktoré sa tým kupovaným nikdy nevyrovnajú. Čo by ale každej správnej gazdinke nemalo chýbať v kuchyni?

Sklenené misky s uzatvárateľným vekom

 

Okrem hrncov, v ktorých pripravujú chutné jedlá, by mali mať doma sklenené misky s uzatvárateľným dobre tesniacim vekom. Práve v týchto nádobách by mali uskladňovať uvarené jedlá. Väčšina z nás skladuje uvarené jedlá v hrncoch, čo nie je zlé, avšak hrnce zaberajú príliš veľa miesta. Z tohto dôvodu sa odporúčajú tieto misky, ktoré je možné kúpiť v rôznych veľkostiach.

Odporúčame vám používať ich aj ako obedáry. Predsa len keď máte jedlo v skle, váš zdravotný stav nie je ohrozený ako v prípade, že si jedlo budete nosievať v plastových miskách.

Tieto misky vám odporúčame umiestňovať k hrncom. Ak ste si dali vyrobiť novú kuchyňu na mieru, nemusíte sa báť nedostatku úložného priestoru.

 

Kvalitné prestieranie

 

V prípade, že vám klasické stoly nestačia a potrebujete viac miesta na stolovanie, uprednostňujte rozkladacie jedálenské stoly. Pri výbere kvalitného jedálenského stola zohľadňujte predovšetkým kvalitu dosky a pevnosť stolových nožičiek.

 

Súčasťou kuchyne a jedálenských stolov by malo byť aj kvalitné prestieranie. Ak preferujete rustikálny štýl a vintage, odporúčame vám vyberať kvalitné drevené prestieranie. Dokonale sa hodí aj do moderných interiérov.

 

Najkrajšie a najkvalitnejšie prestieranie nájdete v ponuke bavlnených prestieraní na stôl. Keď ich zladíte s modernými behúňmi na stole, váš jedálenský stôl bude krajší, modernejší.

 

Presné kuchynské váhy

 

Aj keď mnohé ženy uprednostňujú hrnčekové recepty, kvalitná kuchynská váha nesmie chýbať v žiadnej kuchyni. Predaj nových váh môžete zaznamenať aj na internete.

Ak si chcete kúpiť kvalitnú kuchynskú váhu, vyberajte si výhradne od slovenských dodávateľov kvalitných váh.

Čítať 193 krát

2 komentáre

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.