Vytlačiť túto stránku
Hodnotiť článok
(0 hlasov)
kategória: lifestyle

Podbanské Resort ako ideálne miesto na oddych, ale aj na prácu

autor: Uverejnené jún 17, 2019
Zdieľať príspevok:

Na Slovensku máme viacero krásnych miest, ktoré stoja za návštevu. Suverénne najobľúbenejším miestom sú Tatry. Západné, Nízke, ale aj Vysoké Tatry sú aj po rokoch veľmi obľúbené a po zavedení rekreačných poukazov ešte obľúbenejšie.

 

Ak sa ale chcete vyhnúť davom turistov v Tatrách, vyberajte si miesta, ktoré sú ochránené pred davmi turistov, ale svojou krásou vás dokážu udiviť. Jedným z takýchto miest je aj Podbanské Resort v osade Podbanské nachádzajúcej na západe Vysokých Tatier.

Vynikajúci wellness

 

Podbanské Resort, hlavne Grand Hotel Permon, ponúka vynikajúci wellness. Moderné vybavenia, krásne výhľady na majestátny vrchol Kriváňa a relaxácia v pravom slova zmysle sa dá zažiť v tomto moderne vybavenom komplexe. Nepatrí k drahým hotelom a bežne ponúka lacnejší wellness pobyt pre nových, ale aj stálych klientov.

Ak sa cítite vyčerpane a súrne potrebujete oddych, wellness a krásnu prírodu, odporúčame vám zájsť do Podbanského, ktoré sa nachádza kúsok od obce Pribylina, v ktorej nájdete obľúbené a často navštevované Múzeum liptovskej dediny.

 

Kongres hotel

 

Grand Hotel Permon má okrem parádneho wellnessu aj spoločenské priestory určené na organizáciu firemných akcií, eventov a dokonca aj kongresov. Ak podnikáte a plánujete kongres, event alebo tematickú firemnú akciu, odporúčame vám vyberať práve tento kongres hotel. Dostupnosť je vynikajúca, nachádza sa v horskom prostredí s množstvom zaujímavostí v okolí a hlavne má moderne vybavené priestory na organizáciu takýchto akcií.

 

Čo sa vám oplatí pozrieť?

 

Prostredie Podbanského a okolia tohto rezortu si vás získa. V zimných mesiacoch oceníte blízkosť lyžiarskeho strediska, ktoré sa od tohto rezortu nachádza len pár metrov. V lete oceníte prechádzky/ turistiky do Tichej a Kôprovej doliny, kde nestretnete davy turistov ako v známejších tatranských dolinách (Veľkej Studenej, Malej Studenej, Furkotskej a pod.). Ak radi bicyklujete, máte možnosť si zabicyklovať v Tichej doline, ktorá je naozaj úchvatná.

Ak plánujete okrem oddychu organizáciu týchto akcií, nezabudnite si do batožiny pribaliť elegantné spoločenské oblečenie. Dámy nezabudnite si elegantné brošne, páni zase motýlikov.

Navštívte tieto miesta a užite si krásne prostredie moderného rezortu.

Čítať 141 krát

1 komentár

  • oprolevorter

    There is visibly a bundle to realize about this. I feel you made certain good points in features also.

    oprolevorter pondelok, 29 júl 2019 22:57 Odkaz na komentáre