Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Šikovné triky, ako ochrániť auto pred zlodejmi
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Šikovné triky, ako ochrániť auto pred zlodejmi

autor: Uverejnené máj 14, 2019
Zdieľať príspevok:

Počet nových áut na cestách v posledných rokoch výrazne stúpa. Pred pár rokmi si nové auto mohol dovoliť len málokto, dnes sú autá výrazne modernejšie, pretechnizovanejšie. Čím viac elektroniky má auto, tým náchylnejšie je na poruchy. Elektronika však na prvý pohľad má pomôcť chrániť

 

auto pred zlodejmi, no žiaľ niekedy to tak vôbec nie je.

Ak máte obavy, že by vám auto niekto ukradol, stačí robiť všetko pre to, aby sa to nestalo. Niekedy stačí malý podnet a auto nemusíte nájsť na mieste, kde ste ho zaparkovali.

 

Skontrolujte všetky dvere po zamknutí auta

 

Ak chcete ochrániť svoje auto, je potrebné, aby ste vždy pred odchodom od auta skontrolovali všetky dvere, či sú zamknuté. Ak chcete dobré zabezpečenie auta proti krádeži, nemôžete podceniť tento krok. Môže sa stať, že vám niektoré dvere nezamkne (porucha zámku, alebo zlé

 

doliehanie dverí) a zlodej môže vojsť do vášho auta cez tieto dvere.

 

Máte zavreté všetky okná?

 

Okrem dverí je potrebné pozrieť sa, či máte pozatvárané všetky okná. Najmä v letných mesiacoch vodiči nechávajú pootvorené okná a potom sa čudujú, prečo prišlo o osobné veci, v horšom prípade aj o celé auto. Zlodejom stačí malá škáročka a auto si dokážu odomknúť, a to aj po západe

 

slnka, kedy sa zapína verejné osvetlenie.

 

Nenechávajte si nič na sedačkách

 

Ak chcete predísť tomu, aby zlodeji vykradli práve vaše auto, držte sa jednoduchého hesla, a to nikdy nenechávajte na zadných a predných sedačkách cennosti – kabelky, tašky s notebookmi a dôležité dokumenty.

 

Pandora Alarm

 

Ak chcete spoľahlivejší alarm do auta, odporúčame vám zamerať sa na Pandora Alarm. Čo všetko môžete od neho čakať? Tento autoalarm vďaka bezpečnejším prvkom monitorujúcim funkcie vozidla dokáže zamedziť jeho odcudzeniu, a to aj v prípade, že sa vám podarilo stratiť kľúče.

 

Pandora alarm, ale aj ostatné funkcie, ktoré ponúka, vám umožní ovládať, monitorovať, chladiť, ale vykurovať svoje vozidlo a to len s pomocou mobilnej aplikácie, ktorú si môžete stiahnuť do svojho smartfónu.

Čítať 224 krát

3 komentáre

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.