Avatar

On Air

Popoludnie na Rádiu R1

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Projekty rodinných domov lákajú stále viac mladých rodín
Hodnotiť článok
(1 Hodnotenie)
kategória: lifestyle

Projekty rodinných domov lákajú stále viac mladých rodín

autor: Uverejnené máj 14, 2019
Zdieľať príspevok:

Výhodné úrokové sadzby a ľahšia možnosť dostať sa k hypotékam pomaly, ale isto upadá do zabudnutia. Tí, čo ešte využili výhodné podmienky na získanie hypotekárneho úveru, môžu byť radi. Tí, čo to nestihli, si budú musieť našetriť potrebnú sumu, aby im banky schválili hypotéku.

 

Túžba bývať vo vlastnom rodinnom dome je však u všetkých rovnaká. Ak máte pozemok, výrazne ušetríte, pretože pozemkov je málo a toho, čoho je málo, je samozrejme aj drahšie.

 

Ak už máte pozemok a plánujete sa pustiť do stavby rodinnému domu, predstavíme vám možnosť, ktorá sa vám bude určite páčiť. Na Slovensku nájdete šikovných architektov pracujúcich pod firmami, ktoré sa rozhodli zaneprázdneným osobám sprostredkovať katalógové projekty rodinných domov.

 

Prečo práve katalógové projekty rodinných domov?

 

Projekty obytných domov sú časovo náročné a navyše každý jeden, kto si chce postaviť rodinný dom, potrebuje mať návrh, ktorého sa bude pri stavbe držať.

 

Ak si ale vyberiete z najnovších projektov obytných domov, ktoré nájdete v dostupnom katalógu, žiadne projektovanie nebudete musieť riešiť. V týchto katalógoch nájdete viaceré projekty s menšou zastavanou a väčšou zastavanou plochou. Katalógy sa neustále obmieňajú, čiže sa vytvárajú

 

nové projekty, ktoré by sa klientom mohli páčiť. Firmy ponúkajúce katalógové projekty rodinných domov poznajú najnovšie trendy a poznatky v oblasti architektúry a práve preto vedia ponúknuť klientom moderné návrhy rodinných domov.

 

Energeticky úsporné a nízkoenergetické domy – súčasný trend v staviteľstve

 

V súčasnosti sa kladie dôraz na šetrenie energie a práve preto rastie záujem o moderné nízkoenergetické domy a energeticky úsporné domy. Pri ich stavbe sa kladie dôraz predovšetkým na zabezpečenie vetrania bez úniku tepla, vyberá sa kvalitný materiál konštrukcie a zároveň sa

 

zohľadňujte orientácia na svetové strany. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o nízkoenergetických domoch a nízkoenergetických domoch, stačí sa na to spýtať firiem, ktoré vytvárajú projekty nízkoenergetických rodinných domov.

 

Ceny energií budú pravdepodobne rásť a ak nechcete, aby vás rast cien energií ovplyvnil, práve takéto stavby vás ochránia pred zvyšovaním cien.

 

Veľký záujem o energeticky úsporné domy

 

Využívanie slnečného žiarenia a používanie tepelného čerpadla je šetrné k našej prírode. Ak vám preto záleží na životnom prostredí, vyberte si práve projekt nízkoenergetického domu alebo energeticky úsporného domu. V prípade, že budete chcieť regulovať slnečné žiarenie, stačí si

namontovať vertikálne žalúzie.

 

Energeticky úsporné domy sú budúcnosť a záujem o ne je už teraz dosť vysoký.

Čítať 86 krát

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.