Avatar

On Air

Popoludnie na Rádiu R1

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Dajte zbohom unaveným svalom a boľavým nohám
Hodnotiť článok
(0 hlasov)
kategória: lifestyle

Dajte zbohom unaveným svalom a boľavým nohám

autor: Uverejnené máj 14, 2019
Zdieľať príspevok:

Ak pracujete manuálne, veľmi dobre viete, čo je to bolesť nôh a unavené svalstvo na nohách. Nohy nás nosia a práve preto by sme na ne mali myslieť už v mladosti.

 

Ak vás dlhodobo trápia unavené svaly na nohách, poradíme vám, ako sa zbaviť tejto bolesti.

Zajednajte si kúpeľný pobyt

 

Asi sa vám zdá zvláštne prečo spomíname kúpeľný pobyt, ale práve liečebné procedúry s liečivými termálnymi vodami vám pomôžu bojovať s unaveným svalstvom na nohách. Doprajte si Kneippov kúpeľ, masáž nôh a nezabudnite ani na vírivku.

 

Ak si zajednáte kúpeľné pobyty v termálnych kúpeľoch, unavené svaly a boľavé nohy vás už trápiť nebudú. Pár dní oddychu v termálnych vodách prospeje nielen vašim kĺbom a svalom, ale aj vašej mysli.

 

Pravidelné masáže

 

Každý večer vždy po osprchovaní vám odporúčame vziať si masť na unavené nohy a bolestivé partie dôkladne premasírovať. Aj pol hodina pravidelnej masáže nôh vám výrazne uľaví od bolesti svalov. Ak chcete, aby masáž bola účinnejšia, je potrebné kúpiť si kvalitné krémy. Odporúčajú sa

 

mastičky z konope, pagaštanu konského, ale aj z arniky a kostihoja.

 

Kostihoj, arnika, konope, ale aj pagaštan konský vám pomôžu bojovať s unavenými svalmi. Chladivé gély a husté mastičky sa neminú účinku.

 

Ak teda plánujete kúpeľný pobyt v termálnych kúpeľoch, odporúčame vám informovať sa, aké masáže ponúkajú a ak budú mať a masáže nôh, určite ich neodmietnite. Ak máte problém s neprekrvovaním nôh, odporúčame teploliečebné procedúry zamerané nielen na chrbát, ale aj na nohy. Či

 

budete ubytovaní v moderných 5 hviezdičkových hoteloch už nie je také podstatné, nemyslíte? Dôležité je pozerať sa akú ponuku procedúr majú.

 

Sedávate správne?

 

Prekrížené nohy, ale aj nohy vo vzduchu pri sedení na kancelárskej stoličke spôsobujú bolesti nôh a svalov. Naučte sa preto sedávať správne a nohy majte pri sedení, či už na kvalitnej zdravotnej stoličke, alebo na kancelárskom kresle vždy pevne na zemi.

 

S nohami nikdy nehúpte, nemajte ich vo vzduchu.

Čítať 90 krát

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.