Avatar

On Air

Popoludnie na Rádiu R1

Lifestyle

Nachádzate sa tu:Home Informácie lifestyle Ako si vybrať pekné obrazy do konkrétnych miestností?
Hodnotiť článok
(0 hlasov)
kategória: lifestyle

Ako si vybrať pekné obrazy do konkrétnych miestností?

autor: Uverejnené máj 14, 2019
Zdieľať príspevok:

Každý priestor sa snažíme určitým spôsobom prispôsobiť si svojim požiadavkám. Niekedy sa však necháme uniesť aktuálnymi trendmi v interiérovom dizajne a začneme kombinovať nekombinovateľné.

 

Ak ale uvažujete o výmene starých obrazov za nové, poradíme vám, ako si z ponuky vybrať pekné obrazy, ktoré budú pasovať do konkrétnych miestností.

Štýl

 

Pri výbere nových obrazov vám odporúčame hľadieť predovšetkým na štýl obrazov. Ak preferujete minimalistické zariadenie izieb, extravagantné obrazy sa vám do týchto priestorov nebudú hodiť. Vždy zohľadňujte štýl a uvidíte, že takto sa vám nestane, že kúpite zlý obraz – obraz, ktorý nebude do priestoru pasovať.

 

Farebné prevedenie

 

Farebné prevedenie odporúčame prispôsobovať zostávajúcim dekoráciám v miestnosti. Ak preferujete prírodné farby, obraz odporúčame kupovať v prírodných farbách. Treba si však všímať aj farebné prevedenie rámu. Ak ste sa rozhodli kúpiť si nové obrazy do obývačky, rámy obrazov vám odporúčame prispôsobiť farebnému prevedeniu obývacej steny.

Na viacerých webových stránkach, na ktorých predávajú obrazy, nájdete dokonca možnosť vyfiltrovať si obrazy podľa použitých farieb.

 

Motív

 

Okrem štýlu, v ktorom máte zariadenú miestnosť a farebného prevedenia zohľadňuje aj vyobrazený motív. V kuchyni odporúčame tieto motívy – potraviny, bylinky, kávové zrná, kuchynský riad s potravinami a pod.

V obývačke môžete pokojne staviť na klasiku v podobe prírody (odporúčame 3D obrazy).

V spálni vám krásne vynikne obraz na plátne, ktorý bol vyrobený z vašej vlastnej fotky. Poprípade si môžete dať vyrobiť fotomozaiku.

 

Rozmer

 

Dôležitý je aj rozmer nového obrazu. Do veľkých miestností odporúčame pokojne aj viacdielne obrazy. Do menších pochopiteľne menšie. Obraz vešajte vždy tak, aby nezasahovali do izby. Máme tým na mysli napríklad to, aby ste pri otváraní moderných zasúvacích dverí nebúchali do zaveseného obrazu.

 

Dúfame, že vám tieto rady pomôžu vybrať si pekné obrazy.

Čítať 98 krát

Napíšte komentár

Pridajte Váš komentár vyplnením všetkých políčok.

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.