Avatar

On Air

Popoludnie na Rádiu R1

Kto sme

Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Dramaturgia denného vysielania je zostavená prevažne z vysielania rómskej hudby a živých vstupov moderátorov počas celého dňa, no môžu sa v nej objaviť aj rôzne špecializované hudobné bloky venované hudbe minulých desaťročí, či noviniek z rómskej hudby, ako aj bloky rozhovorov a informácií z rómskej komunity a správ z domova a zo zahraničia.

Rádio R1 musí mesačne vynaložiť nemalé finančné platby na prevádzku rádia. Vaša pomoc nám pomôže isť ďalej...

Číslo účtu: SK16 6500 0000 0000 9400 7325
SWIFT/BIC: POBNSKBA

Ak teda chcete, aby toto rádio ďalej vysielalo podporte nás.
Ďakujeme


Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: 0910 432 679

O nás

  • Sme rómske internetové rádio. Cieľom nášho rádia je poskytnúť poslucháčom rómsku hudobnú tvorbu, na báze širokého spektra žánrov. Ako je barový štýl, funky, džes, či pavlovský štýl. V našom vysielaní sa však bude objavovať aj domáca a zahraničná tvorba slovenských a zahraničných spevákov a hudobníkov, rádio ju nepreferuje do takej miery, aby základ rómskeho rádia ostal. 

Podpora prevádzky

Realizované s finančnou podporou Fondu na podporu kultúry národnostných menšín.

Kontakt

Rádio R1
Slovensko
Mobile: 0910 432 679
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
www.radior1.sk

Čo u nás počujete?

  • Vysielanie je zostavené prevažne z rómskej hudby a živých stupov moderátorov počas celého dňa.